Zoznam súkromných zriaďovateľov v číselníku zriaďovateľov          
Zriaďovatelia s prideleným pomocným identifikačným číslom                
Stav k aktuálnemu štvrťroku          
Zoznam je zoradený podľa okresu a názvu obce            
                 
Identifikačné číslo Okres Kód pre financovanie Názov Obec Ulica Číslo PSČ EMAIL
99900014 100 SP0014 DC, s.r.o. - Škôlka Babyfun Bratislava 82106
90000311 101 S862 Jozef Bača Bratislava-Staré Mesto Strakova 228/5 81101
90000025 101 S015 Mgr. Ľubomír Sloboda Bratislava-Staré Mesto Grösslingova 48 81109
90000265 101 S657 PaedDr. Andrea Šedibová Bratislava-Staré Mesto Kozia 618/28 81103
90000008 101 S120 Lenka Matuláková Bratislava-Staré Mesto Gorazdova 11 81104
90000206 101 S487 PhDr. Miroslav Malík Bratislava-Staré Mesto Karadžičova 23 81108
90000010 101 S093 Ministerstvo školstva a vedy Bulharskej republiky Sofia 1000 - Bulharsko Knjaz Dondukov 2A
90000324 102 S933 Tomáš Chadim Bratislava-Ružinov Drieňová 16940/1L 82101
90000035 102 S075 Mgr. Ján Sirotka Bratislava-Ružinov Mierová 26 82105
90000088 102 S194 Andrej Smolák, akad. mal. Bratislava-Ružinov Ružová dolina 11 82108
90000018 102 S131 Ľudmila Boteková Bratislava-Ružinov Tomášikova 2 82108
90000303 102 S829 PhDr. Veronika Bisaki Bratislava-Ružinov Bajzova 10 82108
90000021 102 S009 Elena Kubešová Bratislava-Ružinov Koceľova 21 82108
90000015 102 S132 Marta Pajdlhauserová Bratislava-Ružinov Ivana Horvátha 14 82103
90000023 102 S171 Bc. Vlasta Vaneková Bratislava-Vrakuňa Ipeľská 7 82107
90000016 102 S195 Mgr.art. Jana Némethová Bratislava-Vrakuňa Rajecká 3 82107
90000033 103 S136 Ján Majtán, Spoločné stravovanie Bratislava-Nové Mesto Šancova 100 83104
90000241 103 S607 Helena Barnová Bratislava-Nové Mesto Vlárska 82 83101
90000156 103 S383 MUDr. Ivan Juráš Bratislava-Nové Mesto Bartoškova 6 83104
90000154 103 S006 RNDr. Jolana Ozoráková Bratislava-Nové Mesto Bajkalská 12985/9 83104
90000175 104 S012 Bohumil Bača, akad.mal. Bratislava-Devínska Nová Ves Kremencová 24 84107
90000330 104 S1008 Mgr. art. Dalibor Bača Bratislava-Devínska Nová Ves Kremencová 24 84107
90000153 104 S380 Mgr. Miroslava Robinson Bratislava-Dúbravka Homolova 10 84102
90000112 104 S091 Alena Kaňuková Bratislava-Dúbravka Bazovského 16 84101
90000020 104 S040 PhDr. Elvíra Chadimová Bratislava-Dúbravka Gallayova 3 84102
90000026 104 S014 Doc. MVDr. Vladimír Jaký, CSc. Bratislava-Dúbravka Bilíkova 11 84420
90000029 104 S129 Jozef Morávek Bratislava-Karlova Ves Ul. L. Sáru 1 84104
90000043 104 S218 PaedDr. Margita Macková Bratislava-Karlova Ves Kresánkova 7 84105
90000017 104 S216 Zlatica Jerigová, SŠJ - A&D Bratislava-Karlova Ves Sekulská 3 84104
90000283 104 S365 Ing. Mgr. Michaela Moyzesová Bratislava-Karlova Ves Púpavová 34 84104
90000238 104 S594 Mgr. Klaudia Gájerová Bratislava-Lamač Studenohorská 10 84103
90000031 104 S054 Soňa Bobeková Bratislava-Lamač Zlatohorská 10 84103
90000032 105 S102 Mgr. Art. Magdaléna Rovňáková, ARTD. Bratislava-Čunovo Záhumenná 72 85110
90000185 105 S465 Mgr. art. Zuzana Gábrišová Bratislava-Petržalka Tupolevova 3 85101
90000157 105 S385 Tomáš Meszároš - PINO Bratislava-Petržalka Farského 14 85101
90000268 105 S718 Mgr. Dominik Gajdošech Bratislava-Petržalka Lužná 4 85104
90000200 105 S477 Rafael Szabo Bratislava-Petržalka Furdekova 25 85104
90000034 105 S074 Gabriel Rovňák Bratislava-Petržalka Balkánska 146 85110
90000036 105 S017 Mgr. Viera Zavarčíková Bratislava-Petržalka Rusovská cesta 48 85101
90000009 105 S134 Roland Sobota Bratislava-Petržalka Budatínska 73 85106
90000011 105 S158 Mgr. art. Peter Kuba Bratislava-Petržalka Šustekova 7 85104
90000329 105 S975 Mgr. art. Veronika Kubešová, ArtD. Bratislava-Petržalka Mánesovo námestie 7 85101
90000038 106 S170 Peter Vrbinčík Lozorno Zohorská 980/33 90055
90000213 106 S515 Venus Jahanpour Stupava Lesná 100 90031
90000210 106 S505 Ladislava Ondrovičová Vysoká pri Morave Krížna 395/12 90066
90000024 106 S163 Mgr. Ľubica Nerádová Zohor Sadová 16 90051
90000305 107 S831 Prof. Boris Lenko, ArtD. Slovenský Grob Štepnice 15 90026
90000039 108 S042 PhDr. Evelína Baloghová Bernolákovo Budovateľská 6 90027
90000199 108 S475 Ladislav Balogh Bernolákovo Budovateľská 6 90027
90000118 108 S013 Ing. Stanislav Krchnák Blatné Šarfická 309 90082
90000328 108 S971 Marianna Havasová Hrubá Borša Školská 136/6 92523
90000293 108 S821 Mgr. art. Alena Adamíková, ArtD. Nová Dedinka Hlavná 514/28 90029
90000299 108 S840 Mgr. Iveta Barková Senec Fándlyho 1638/11 90301
90000323 108 S931 Iveta Alfonzová Senec Kollárova 2134/3 90301
90000253 108 S621 Akademická maliarka Jitka Bezúrová, ATELIÉR - výtvarná škola Senec Vodná 20 90301
90000041 108 S192 Eva Hurtová Senec Košická 24 90301
90000040 108 S066 Iveta Alfonzová, Alena Magdolenová Senec Fándlyho 21 90301
90000280 108 S700 Ing. Ľudovít Horváth, MBA Tomášov Fiaľková 1017/17 90044
90000209 201 S504 László Szabó Dunajská Streda Ulica Jánosa Aranya 5898/2 92901
90000226 201 S558 Mgr. Zuzana Szabóová Malé Dvorníky Malé Dvorníky 269 92901
90000048 201 S008 Ľudovít Horváth Zlaté Klasy Zlaté Klasy 131 93039
90000049 202 S043 Lajos Tóth Galanta Hodská 387/10 92401
90000045 202 S242 PaedDr. Andrej Argaláš Jánovce Jánovce 112 92522
90000050 202 S007 Ing. János Cservenka Mostová Hlavná 122 92507
90000113 202 S019 PhDr. PaedDr. Attila Takács Sládkovičovo Abrahámska 398 92521
90000252 202 S676 Mgr. Lucia Sabová Trstice Trstice 1282 92542
90000146 202 S363 Magdaléna Deáková Trstice Trstice 1258 92542
90000292 202 S751 Mgr. Balász Deák Trstice Trstice 1258 92542
90000229 204 S564 Mgr. Ferdinand Podoba Banka Tehelná 7 92101
90000052 205 S020 Mgr. Vladimír Sládeček, RNDr. Pavol Jediný Senica Hollého 1380/34 90501
90000053 206 S021 Mgr. Dana Mikulová Dubovce Vlčkovany 217 90862
90000145 206 S333 Mgr. Gabriela Skotáková Skalica L. Svobodu 19 90901
90000148 206 S343 RNDr. František Štefanec Skalica D. Jurkoviča 33 90901
90000242 207 S608 Karol Rajnic Dechtice Dechtice 293 91953
90000116 207 S076 Dušan Nebyla Trnava B. Smetanu 11 91708
90000141 301 S364 Mgr. Vladimír Raučina Bánovce nad Bebravou Sládkovičova 1172/34 95701
90000325 301 S947 Mgr. art. Zuzana Bachová Bánovce nad Bebravou Hollého 1180/30-14 95704
90000289 301 S768 PaedDr. Dušana Flórová Uhrovec Partizánska 482/91 95641
90000318 302 S900 Doc. PaedDr. Oľga Račková, PhD. Ilava Hviezdoslavova 335/5 01901
90000271 302 S715 Peter Marguš Ladce Podjavorinskej 69/69 01863
90000140 302 S366 Elena Buranová Nová Dubnica P. O. Hviezdoslava 85/12 01851
90000234 304 S573 Mgr. Mária Ďuríková Kálnica Kálnica 465 91637
90000181 304 S172 Mgr. Tibor Ukropec Nové Mesto nad Váhom Tematinska 22 91501
90000193 307 S469 PhDr. Andrej Benkovič Bojnice Martina Rázusa 782/31 97201
90000169 307 S410 PaedDr. Mgr. Danka Bátorová Prievidza M. Rázusa 44/4 97101
90000276 307 S732 Mgr. Anton Stratený Prievidza Koncová 293/46 97101
90000192 307 S464 Mgr. Kristína Bátorová Prievidza M. Rázusa 884/44 97101
90000142 307 S362 Rastislav Šidlo Prievidza Košovska 6/2 97101
90000260 309 S656 JUDr. Jana Michaličková Bobot Bobot 19 91325
90000290 309 S792 Miroslav Muntág Nemšová Slnečná 1338/9 91441
90000126 309 S356 Silvia Bebjaková Trenčín Ružová 51/5 91108
90000331 309 S1011 Ing. Katarína Krištofová Trenčín Hodžova 1483/23 91101
90000159 309 S391 Mgr. Jana Masariková Trenčín Východná 17 91108
90000310 309 S861 Eva Hírešová Trenčín Javorinská 7265/2A 91101
90000319 309 S906 Mgr. Vladimír Ďatelinka Trenčín Hodžova 1489/39 91101
90000251 309 S617 Peter Bebjak Trenčín Ružová 51/5 91108
90000068 401 S247 Mgr. Judit Méry Hurbanovo Ul. 28. októbra 33 94701
90000176 401 S004 Ing. Dezider Szokol Kolárovo Športová 11 94603
90000128 402 S297 PaedDr. Eva Gelányiová Levice J. Švermu 2262/8 93405
90000170 403 S083 Mgr. Helena Madariová Horné Lefantovce Pivovarská 83 95145
90000067 403 S248 Mgr. Alica Rétiová Nitra Podzámska 62 94901
90000056 403 S150 Mgr. Martina Škodová Nitra Dlhá 26 94901
90000060 403 S112 Mgr. Anatolij Vdovičenko Nitra Horná Mika 542 94901
90000231 403 S579 Mgr. Martin Gažík Nitra Podzámska 24 94901
90000059 403 S168 Mgr. Mariana Pauková Nitra Wilsonovo nábrežie 190/174 94901
90000057 403 S111 Eduard Czuberka Nitra Jarmočná 9 94901
90000262 403 S674 Eva Pacovská Nové Sady Sila 69 95124
90000064 403 S169 PaedDr. Ľudmila Držíková Veľký Lapáš Veľký Lapáš 815 95104
90000245 404 S631 Mgr. Katarína Pappová Kamenica nad Hronom Kamenica nad Hronom 38 94365
90000217 404 S521 Mgr. Anita Nagyová Nové Zámky M. R. Štefánika 1 94062
90000277 404 S723 Jozef Döme Nové Zámky Novomestská 13 94001
90000065 404 S010 Mgr. Helena Sáraiová Svodín Svodín 301 94354
90000110 405 S261 Mgr. Miroslava Ormandyová Hájske Hájske 172 95133
90000296 405 S802 Ing. Artúr Bergendi Šaľa Lužná 2327/47 92705
90000195 406 S026 PhDr. Vladimír Daniš Topoľčany Puškinova 1411/12 95501
90000201 406 S478 PaeDr. Mgr. Ingrid Paulovičová Topoľčany Bernolákova 2112/27 95501
90000069 406 S249 PhDr. Jana Merašická Topoľčany Janka Kráľa 4869/10 95501
90000135 501 S329 Mgr. Miroslav Takáč Bytča Javorová 1003/6 01401
90000198 501 S455 Mgr. Simona Salajková Bytča Thurzova 973/25 01401
90000080 501 S045 PaedDr. Nadežda Závodská Bytča Hliník nad Váhom 504 01401
90000261 503 S677 Bc. Vladimír Pánik Dlhá nad Oravou Dlhá nad Oravou 267 02755
90000232 503 S589 Mgr. Silvia Papalová Dolný Kubín Jánoškova 3512/46 02601
90000079 503 S196 Ing. Alena Hrivnáková Dolný Kubín J. Gagarina 2163/2 02601
90000298 504 S813 Mgr. Jana Jánošová Kysucké Nové Mesto Dubie 123 02401
90000070 505 S082 Mgr. art. Eva Ohraďanová Liptovský Mikuláš Demänová 150 03101
90000272 505 S660 Mgr. Beata Magurová Liptovský Mikuláš Vrbická 1948/7C 03101
90000077 506 S250 PaedDr. Tomáš Zanovit Martin Záturčianska 3780/105 03601
90000302 506 S826 Mgr. Ján Zuberec Martin Konevova 3929/1 03601
90000237 506 S577 Mgr. Lujza Miškovičová Martin Severná 10/10 03601
90000138 506 S335 Beáta Nemcová Martin Priehradná 2295/20 03608
90000071 506 S059 Mgr. Šárka Zubercová Martin Konevova 1/29 03601
90000131 506 S339 Tatiana Zanovitová Martin Záturčianska 3780/105 03601
90000137 506 S332 Alexander Farkaš Martin Zvolenská 24/38 03601
90000307 506 S834 Daniel Jašek Podhradie 1. mája 192/57 03852
90000194 506 S491 Mgr. Marta Feriančeková Turany Červenej armády 1061 03853
90000136 506 S331 Mgr. Alexandra Pilková Vrútky Fínska 2533/26 03861
90000132 507 S338 Zuzana Fernezová, DiS. art. Námestovo Štefánikova 266/19 02901
90000285 507 S760 Erika Kráľová Námestovo Štefánikova 267/18 02901
90000207 508 S488 Mgr. Igor Littva Liptovské Sliače Vyšnianska 1439/34 03484
90000115 508 S118 Mgr. Anna Jánošová Lúčky Paseka 427 03482
90000073 508 S119 Katarína Martinková Ružomberok Š. Moyzesa 29 03401
90000301 508 S823 Veronika Ambrozová Ružomberok Liptovská 2112/1 03401
90000074 508 S203 PaedDr. Elena Šlávková Ružomberok J. Janečka 353/24 03401
90000279 508 S724 Mgr. Iveta Lišková Ružomberok Sládkovičova 54 03401
90000163 508 S398 Zuzana Lauková Ružomberok Veterná 1 03401
90000211 509 S507 Mgr. Zita Ličková Turčianske Teplice Osloboditeľov 1249/9 03901
90000297 509 S804 Ing. Ivana Ličková Turčianske Teplice Osloboditeľov 1249/9 03901
90000240 510 S606 PaedDr. Janka Babuliaková Tvrdošín Hrdinov 42 02744
90000208 511 S503 Mgr. Zuzana Oleárová Žilina Na Malý diel 8042/32 01001
90000291 511 S750 Ing. Stanislav Nový Žilina Zvolenská 1777/3 01001
90000134 511 S336 PaedDr. Beáta Matušáková Žilina Pittsburgská 2/11 01008
90000081 511 S002 Mgr. Jana Nová Žilina Zvolenská 3/124 01001
90000133 511 S337 Ing. Bernadeta Gábrišová Žilina Svätoplukova 42 01001
90000264 511 S685 Mgr. Martina Brandys Žilina Osloboditeľov 3826/17 01001
90000006 601 S206 Róbert Tatár Banská Bystrica Podháj 26 97405
90000278 601 S698 PhDr. Monika Šabová, PhD. Banská Bystrica Mládežnícka 2 97404
90000259 601 S663 PaedDr. Miroslav Kučeřík Banská Bystrica Starohorská 6151/16 97411
90000150 601 S374 Mgr. Tibor Šabo Banská Bystrica Tulská 28 97404
90000127 601 S028 Akadémia vzdelávania, pobočka Banská Bystrica Banská Bystrica Dolná 54 97401
90000109 601 S063 Ing. Juraj Droppa Banská Bystrica Haškova 18 97411
90000182 601 S431 PaedDr. Aleš Štesko Banská Bystrica Trieda SNP 30 97401
90000197 601 S471 Mgr. Boris Šabo Banská Bystrica Tulská 5385/28 97404
90000191 602 S461 PhDr. Renáta Mikulášová Banská Štiavnica Dr. Straku 10 96901
90000233 602 S570 Ing. Jaroslava Marušková, CSc. Banská Štiavnica Horná 69/12 96901
90000282 603 S705 Mgr. Stanislava Skladaná Brezno Rázusova 95 97701
90000007 603 S207 Vladimír Vetrák Lom nad Rimavicou Lom nad Rimavicou 117 97653
90000160 606 S393 Melinda Soósová Lučenec Karola Šupa 13 98403
90000183 606 S433 Ľuboslava Rudašová Tomášovce Riečna 280/8 98556
90000108 606 S252 Janka Kurucová Tomášovce Viešťanská 212/47 98556
90000111 607 S201 Mgr. Dana Stanová České Brezovo České Brezovo 135 98503
90000214 608 S517 PaedDr. Mária Labošová Revúca Daxnerova 1182/4 05005
90000295 609 S800 Mgr. Vanda Kosorínová Rimavská Sobota Lesná 5757/10 97901
90000107 610 S205 Mgr. Alžbeta Kľučková Čelovce Čelovce 186 99141
90000270 611 S662 Edmund Pavlík Pliešovce Boženy Němcovej 647/15 96263
90000235 611 S581 Simona Riňáková Zvolen V. P. Tótha 16 96001
90000151 611 S375 PaedDr. Ingrid Pinková, ArtD. Zvolen M. M. Hodžu 14 96001
90000288 611 S790 Ing. Andrej Sýkora, PhD. Zvolen Študentská 1688/10 96001
90000106 611 S080 Mgr. Pavol Kováč Zvolen M. M. Hodžu 20 96001
90000103 611 S030 Ing. Mariana Hriňová Zvolen Bystrický rad 2584/11 96001
90000273 613 S147 doc. Mgr. Margita Schmidtová Kremnica Matunáková 379/6 96701
90000172 701 S414 PhDr. Katarína Stašaková Bardejov Andraščíkova 3 08501
90000083 701 S121 Marta Breisky Bardejov Lipová 46 08501
90000082 701 S186 Dušan Rohaľ Bardejov Potočná 1742/8 08501
90000196 701 S125 Ing. Branislav Smolka Bardejov A. Svianteka 4 08501
90000178 701 S426 PaedDr. Jarmila Zatorská Bardejov Slovenská 11 08501
90000257 701 S681 Karol Verčimák Sveržov Sveržov 138 08602
90000147 702 S349 Nadežda Spišáková Humenné Gaštanová 99 06601
90000223 702 S541 Radovan Seko Humenné Třebičska 1833/1 06601
90000117 702 S265 Jana Fecurová Humenné Partizánska 26 06601
90000173 703 S416 Jana Štogerová Kežmarok Južná 5/8 06001
90000320 703 S910 Ivana Molčany Kežmarok Kostolné námestie 7 06001
90000221 703 S530 PhDr. Lenka Strišovská Slovenská Ves Slovenská Ves 379 05902
90000174 703 S417 Mgr. Štefánia Litvinská Veľká Lomnica Železničná 103/3 05952
90000179 704 S420 Mgr. Andrea Garčárová Domaňovce Domaňovce 220 05302
90000300 704 S818 PaedDr. Ľubomíra Kučková Levoča Ružová 31 05401
90000224 704 S547 PaedDr. Patrícia Lorková Levoča Krátka 1 05401
90000284 704 S752 Mgr. Nikolaj Kučka Levoča Ružová 31 05401
90000269 704 S713 Mgr. Dáša Ďuricová Spišské Podhradie Školská 174/6 05304
90000243 704 S610 PaedDr. Michal Smetanka Spišský Hrhov Komenského 8 05302
90000001 704 S183 Mária Kočišová (JCORG-Andrej Kmeť-34802070) Studenec Studenec 05304
90000275 706 S710 PhDr. Daniela Faixová Gerlachov Lúčna 173 05942
90000002 706 S286 Mgr. Silvia Oleníková Poprad Moyzesova 3284/4 05801
90000227 706 S562 Ing. Ján Groh Poprad Orlická 2696/20 05801
90000203 706 S483 PaedDr. Erika Kuchárová Poprad Novomeského 3392/7 05801
90000084 706 S258 PaedDr. Viera Grohová Poprad Orlická 20 05801
90000327 706 S969 Mgr. Ľubomír Jakubek Svit Okružná 25 05921
90000254 706 S678 PaedDr. Lucia Baloghová Vysoké Tatry Vyšné Hágy 29 05984
90000314 707 S869 Igor Kasala Kapušany Poštová 16 08212
90000177 707 S419 Mgr. Eva Turáková Prešov Vajanského 19 08001
90000263 707 S684 PaedDr. Miroslav Kobelák PhD. Prešov Mirka Nešpora 18 08001
90000294 707 S777 Ing. Stanislav Harčarík Prešov Royova 19A 08005
90000129 707 S047 PhDr. Adriana Šindleryová Prešov Pri Hati 34 08005
90000130 707 S328 PaedDr. Anna Lukáčová Prešov Jazdecká 3550/18 08001
90000086 707 S210 PaedDr. Jozef Vaľko Prešov Prostějovská 105 08001
90000085 707 S213 Mgr. Peter Kostelník Prešov A. Prídavka 30 08001
90000189 707 S452 PaedDr. Mária Šafranková Prešov Pod vinicami 5 08001
90000281 707 S702 František Krankota Prešov Švábska 69 08005
90000248 707 S614 Mgr. Štefan Sekerák Prešov Levočská 87 08001
90000309 707 S844 Mgr. Lucia Pribullová Veľký Šariš Pod Pachmaľom 2113/13 08221
90000155 707 S382 Mgr. Peter Švaňa Záborské Záborské 323 08253
90000246 708 S622 PaedDr. Sylvia Belanová Hubošovce Hubošovce 10 08266
90000087 708 S185 Mgr. Viera Imrichová Lipany Jánošikova 1111/128 08271
90000222 708 S532 Mgr. Silvia Urdzíková Sabinov Drienica 240 08301
90000204 709 S485 Mgr. Peter Barančik Pichne Pichne 230 06901
90000152 709 S379 Ema Leňková Snina Ul. 1. mája 2049/1 06901
90000250 709 S636 Mária Alušíková Snina SNP 25 06901
90000321 709 S911 Emília Vantarová, Dis.art. Snina 1. mája 2058/10 06901
90000190 709 S453 PaedDr. Jarmila Andrejčíková Snina Jesenského 2005/134 06901
90000114 710 S264 Nadežda Štefančíková Stará Ľubovňa Tehelná 8 06401
90000313 710 S868 Ing. Gabriel Hlinka Stará Ľubovňa Zimná 889/5 06401
90000333 710 S1057 Mgr. Viktória Filičková Šarišské Jastrabie Šarišské Jastrabie 232 06548
90000267 711 S585 Mgr. Jana Bilecová Stropkov Hrnčiarska 1606/19 09101
90000236 711 S575 Ing. Marián Hybeľ Stropkov Letná 47 09101
90000258 713 S682 Mgr. Danka Roziková Vranov nad Topľou Jarná 553/4 09302
90000220 801 S539 Viera Vojtilová Helcmanovce Helcmanovce 464 05563
90000120 801 S238 Mgr. Vojtech Foglár Margecany Školská 13 05501
90000215 802 S560 Daniela Markušová Košice-Džungľa Plťová 2 04001
90000161 802 S396 JUDr. Silvia Kalapošová Košice-Sever Slovenského 18 04001
90000312 802 S863 Mgr. Adriana Pištejová Košice-Sídlisko Ťahanovce Pekinská 11 04013
90000184 802 S441 PeadDr. Štefan Lukács Košice-Staré Mesto Stará Bašťová 3 04001
90000162 802 S397 MUDr. Jana Čorňáková Košice-Staré Mesto Tatranská 6 04011
90000216 802 S537 Mgr. Simona Šimková Košice-Staré Mesto Jarná 3 04001
90000094 802 S062 Mgr. Natália Klotzmannová Košice-Staré Mesto Park Angelinum 13 04001
90000308 802 S836 PaedDr. Katarína Ďorková Košice-Staré Mesto Hlavná 53 04001
90000171 803 S412 PhDr. Ľubomíra Gallová Košice-Sídlisko KVP Wurmova 6 04023
90000202 803 S480 Mgr. Anna Uchnárová Košice-Sídlisko KVP Klimkovičova 24 04023
90000317 803 S881 Ing. Mgr. Marianna Mereššová Košice-Západ Plzenská 2341/2D 04011
90000122 803 S292 MUDr. Alexandra Sabolová Košice-Západ Opálová 2 04011
90000125 803 S295 Mgr. Natália Dostovalová, CSc. Košice-Západ Michalovská 3 04011
90000326 803 S952 Mgr. art. Nina Hrušovská Venger Košice-Západ Michalovská 359/33 04011
90000121 803 S283 Mgr. Eva Bednáriková Košice-Západ Ružínska 5 04011
90000180 804 S427 Mgr.Art. Gabriela Holcerová Košice-Dargovských hrdinov Jaltská 3 04022
90000095 804 S085 Vincent Svat Košice-Dargovských hrdinov Kurská 21 04022
90000256 804 S680 Mgr. Dominik Babušík Košice-Dargovských hrdinov Na hore 1903/10 04022
90000093 804 S151 PaedDr. Miroslava Nováková Košice-Dargovských hrdinov Lidické námestie 915/3 04022
90000158 805 S387 PhDr. Angelika Prevozňáková Košice-Juh Turgenevova 31 04001
90000091 805 S161 PhDr. Jarmila Uhríková Košice-Juh Šarišská 13 04001
90000097 805 S090 RNDr. Dušan Bosák Košice-Nad jazerom Dneperská 2 04012
90000316 805 S876 Ing. Lucia Drábová, PhD. Košice-Nad jazerom Važecká 4 04012
90000096 805 S036 Mária Krištanová Košice-Nad jazerom Bukovecká 17 04012
90000230 805 S576 Mgr. Nataša Barňáková Košice-Vyšné Opátske Hájnická 19 04001
90000101 806 S222 Juraj Sninský Budimír Budimír 319 04443
90000225 806 S556 Vladimír Železňák ml. Čaňa Urbárska 45 04414
90000123 807 S285 Mgr. Peter Cicák Čečehov Čečehov 39 07211
90000304 807 S835 Ing. Veronika Ondová Kaluža Kaluža 712 07112
90000099 807 S124 PaedDr. Ing. Ivan Dufinec Michalovce Lipová (Komenského 1) 3567 07101
90000124 807 S298 PaedDr. Miroslav Capovčák Michalovce Okružná 90 07101
90000119 807 S280 Ľubomír Buraš Michalovce Hollého 111 07101
90000166 807 S407 MUDr. Mária Dufincová Michalovce Lipová 3567/24B 07101
90000322 807 S927 Mgr. Zuzana Vargová Pozdišovce Pozdišovce 368 07101
90000249 808 S629 Mgr. Mária Krčmárová Gočovo Gočovo 156 04924
90000165 810 S403 Mgr. Imelda Trochtová, PhD. Hnilčík Bindt 20 05332
90000218 810 S523 PaedDr. Zuzana Čekovská Spišská Nová Ves Šarišská 2075/10 05201
90000266 811 S716 Mgr. Marián Hazuga Parchovany Mlynská 288/37 07662
90000239 811 S601 Mgr. Eva Ďubeková Sečovce Partizánska 1096/23 07801